Spájame podnikateľov

Networkingová organizácia BNI prináša na Slovensko jedinečné networkingové stretnutia podnikateľov orientované na výsledky – vytvárame tak extrémne efektívny nástroj pre rast podnikania.

Výsledky od vzniku v marci 2020:

zrealizovaných obchodov
0
daných odporúčaní
0
účastníkov stretnutií
0

Zmena podnikateľskej kultúry

Prečo to funguje?

Budujeme komunitu na vysokej podnikateľskej aj ľudskej úrovni, kde sa podnikatelia vzájomne inšpirujú,  pomáhajú si a sprostrekuvávajú predaje pre ostatných členov.

Členovia sú rozdelení do menších skupín, v ktorých tvoríme nekonkurenčné prostredie – z daného odvetvia je v každej skupine iba jeden zástupca, ktorý má exkluzivitu na svoje služby. Každý člen má tak garantované výsledky.

Rozširujeme komunitu podnikateľov po celom Slovensku. BNI je ale celosvetová organizácia, členovia získavajú prístup k 300 000 podnikateľom po celom svete s podobným zmýšľaním.

Zvýšenie predajov

Systémom vzájomných odporúčaní získavame obchody, čím si markantne zvyšujeme predaje svojich služieb.

Networking ako stratégia

Pomáhame si zdieľaním kontaktov na podnikateľskej aj súkromnej úrovni - budujeme si tak nezameniteľnú sieť kontaktov, vďaka ktorým naše biznisy neustále rastú.

Vzdelávanie

Učíme sa ako čo najefektívnejšie spolupracovať a ako stabilne rásť v podnikateľskom svete.

Osobnostný rast

Vďaka filozofii založenej na vzájomnej pomoci si v BNI pomáhame spoločne rásť a budujeme priateľskú komunitu vedomých a úspešných podnikateľov.

BNI Roadshow Slovensko

Ukazujeme Slovensku, ako využiť networking na maximum prostredníctvom infostretnutia spojeného so školením, kde zistíte, prečo je networking efektívnym nástrojom na rast podnikania.

Júl - August 2022

Stretnutia sa budú konať v priestoroch SBA v nasledovných termínoch:

19.7. Bratislava

20.7. Banská Bystrica

26.7. Nitra

27.7. Trenčín

2.8. Trnava

10.8. Prešov

Vašou lektorkou bude:

Mgr. Natália Vicsápiová, MBA

Riaditeľka BNI Slovensko
podnikateľka roka
Slovenka roka

Prečo som priniesla organizáciu BNI na Slovensko?

Mojim cieľom bolo podnikateľov oboznámiť s cieleným budovaním obchodných kontaktov a s nástrojmi networkingu. 

Sme hrdí na to, že ako medzinárodná, aj domáca vlajková loď networkingu pozitívne pôsobíme na podnikateľské prostredie a spoločne s našimi členmi sme na ceste, aby sa na Slovensku v čo najširšej možnej miere uplatnilo podnikateľské myslenie založené na vzájomnej pomoci v duchu filozofie:

,, Kto dáva, vyhráva!“

Úspešné príbehy

"BNI je pre mňa úžasný systém na podporu podnikania. Za krátky čas si dokážete rozšíriť svoju databázu o stovky nových kontaktov. Ako poradca v oblasti podnikania odporúčam networking ako povinnú súčasť obchodnej stratégie. Ja osobne už nič neriešim mimo BNI. Všetko potrebné, nových klientov, dodávateľov ale aj strategických partnerov mám práve vďaka BNI."
Monja Prole
mentorka v oblasti podnikania
"Do BNI som prišiel ako začínajúci podnikateľ živnostník - po roku účasti som musel začať odmietať ďalšie zákazky, pretože som nestíhal. Teraz spolu s ďaľšími členmi zakladáme marketingovú agentúru. BNI mi totálne zmenilo podnikanie a každému vo svojom okoliu pravidelne odporúčam, aby prišli na stretnutie."
Alan Behul
webdizajnér
"Pomocou kontaktov z BNI som sa dostal na zahraničný trh, keďže ako člen BNI na Slovensku mám automaticky prístup ku všetkým členom BNI na svete."
Marek Fides
finančný poradca

Účastníci si v priemere zvýšia ročné predaje až 4-násobne.

Pridajte sa k nim aj vy!

Príďte sa pozrieť na roadshow stretnutie, kde sa dozviete viac o projekte a spoznáte ľudí, ktorým BNI zmenilo podnikateľský život. 

Keď absolvujete toto stretnutie, pochopíte prečo je práve vedomé budovanie vzťahov efektívnou cestou k rastu. 

Rozširujeme komunitu po celom Slovensku!

Počas prvej fázy existencie BNI na slovenskom trhu sme pomohli rásť desiatkám podnikateľov. Vďaka mnohým úspechom a pozitívnej odozve projekt rozširujeme na celé Slovensko.

Príďte sa pozrieť na infostretnutie, kde sa dozviete viac o projekte a spoznáte ľudí, ktorým BNI zmenilo podnikateľský život.