Skupina

BNI Leaders 81202

Výsledky skupiny

Výsledky skupiny BNI Leaders od 8.2.2022 do 31.8.2023

0
daných odporúčaní
0
hostí
0
osobných stretnutí
0 mil. €
zrealizovaných obchodov
0
hodnota členstva

ACCOUNTING BK s.r.o.

Vedenie účtovníctva

Činnosť našej spoločnosti je kompletné vedenie jednoduchého, podvojného účtovníctva, personálnej a mzdovej agendy. Zabezpečujeme rýchlu, presnú a spoľahlivú prácu. Vypracujeme všetky typy daňových priznaní, ktoré aj elektronicky podávame. Komunikujeme s príslušnými úradmi, poisťovňami. Za svoju prácu berieme 100%-nú zodpovednosť. Medzi našimi klientmi sú SZČO, mikro a malé podniky (PO), ale aj výrobná spoločnosť so 100 zamestnancami.

AREOS, s.r.o.

Inžiniering

Činnosť našej spoločnosti je kompletné vedenie jednoduchého, podvojného účtovníctva, personálnej a mzdovej agendy. Zabezpečujeme rýchlu, presnú a spoľahlivú prácu. Vypracujeme všetky typy daňových priznaní, ktoré aj elektronicky podávame. Komunikujeme s príslušnými úradmi, poisťovňami. Za svoju prácu berieme 100%-nú zodpovednosť. Medzi našimi klientmi sú SZČO, mikro a malé podniky (PO), ale aj výrobná spoločnosť so 100 zamestnancami.

AK Hrabovská s.r.o.

Advokátska kancelária

Naša kancelária poskytuje právne poradenstvo a služby pre fyzické, ako aj právnické osoby v mnohých právnych odvetviach. Špecializujeme sa predovšetkým na občianske a obchodné právo, ako aj na realitné právo a vymáhanie pohľadávok.

Dôraz kladieme najmä na profesionalitu, precíznosť a individuálny prístup ku každému klientovi. Právne poradenstvo poskytujeme v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku. Náš tím právnikov Vám s radosťou pomôže nájsť efektívne a uspokojivé riešenie Vášho právneho problému.

AD ring s.r.o.

projekt stavby, dizajn interiéru a exteriéru, kalkulácia nákladov

Spoločnosť vznikla v roku 2020, a svoju činnosť začala od roku 2021. 

Hlavnou činnosťou spoločnosti je vypracovávanie zjednodušenej projektovej dokumntácie pre rekonštrukcie interiérov a zmien v dispozičnom usporiadaní (navrhovaný stav, nové konštrukcie, búracie práce) a cenovou kalkuláciou stavebných prác a s vizualizáciou navrhovaného interiéru. 

Efidas s.r.o.

Investičné zlato

Spoločnosť  Efidas sro sa zaoberá ekonomicko-finančnými službami pre súkromné osoby, živnostníkov  ale i právnické osoby. Jednou z foriem zhodnocovania a budovania majetku je sporenie do fyzického zlata.

Zlato je veľmi konzervatívna a seriózna investícia, ktorú môže vlastniť v podstate každý. Klientovi stačí mesačne posielať aj menšie čiastky, ktoré neohrozia mesačný rodinný rozpočet, za ktoré sa investičné zlato nakupuje postupne.

Ide o komoditu, ktorá v dlhodobom horizonte vždy reaguje na rast cien a chráni tak vlastníka pred vplyvom inflácie. Vlastníctvo fyzického zlata je úplne anonymné, nemá riziko protistrany a klient ho reálne vlastní J

FOTOATELIÉR Dominika Hrnčiříková

Fotoateliér

Foteniu sa venujem už viac ako 10 rokov. V Senci mám ateliér, kde okrem rodinných a detských fotografií tvorím aj portréty, produktové fotografie na eshop, marketing, prípadne sociálne siete. Na fotenie eventov, konferencií prípadne business portrétov priamo v spoločnosti rada vycestujem. Pôsobím na západnom a strednom Slovensku.
Dominika Hrnčiříková

Lemonsai

Financie s ľahkosťou

Som zakladateľom značky Lemonsai.  Okrem originál názvu sme skupina ľudí, ktorí milujú svoju prácu a robíme ju najlepšie ako vieme. Sme doslova rodinne založená skupina profesionálov, ktorá vie a chce posyktovať finančné služby s ľahkosťou. Klientov neodmietame, ale vyberáme si takých, kde funguje vzájomná synergia. Ak máme byť pre klienta pridanou hodnotou, chceme, aby náš prístup bol opätovaný. Čím sme iní? úplne všetkým :), sme doslova pre klienta finančný Google. Klient je pre nás #1. Nie sme ďalší FIN…, sme Lemonsai ( Financie s ľahkosťou ) “

Medical Concierge

Privátna asistenčná služba lekárskych špecialistov

Avicenna Concierge je privátna asistenčná služba dostupná 24 hodín 7 dní v týždni, poskytujúca konzultácie a služby popredných lekárskych špecialistov v ambulanciách ako aj popredných špecialistov operatérov na Slovensku, v Českej Republike a v zahraničí. Svojim klientom, ich rodinám a priateľom, firmám a business partnerom ponúka Avicenna Concierge jedinečnú službu komplexného riešenia zdravotných problémov na mieru a dostupnosť zdravotnej starostlivosti vo všetkých odborných špecializáciách.

Cieľom Avicenna Concierge je odstrániť bremeno mnohých nepríjemných administratívnych, logistických a organizačných prekážokktorým často čelia pacienti a ich rodiny pri hľadaní zdravotnej starostlivosti a ponúkať individuálnu podporu pri snahe dosiahnuť optimálne riešenia pre medicínske potreby klientov a zastrešiť aktívny organizačný management zdravia.

Prioritou a samozrejmosťou je diskrétnosť a ochrana súkromia.

MEVA

Profesionálne športové teamové oblečenie

Značka MEVA sa špecializuje na výrobu profesionálneho športového teamového oblečenie.
Sme nová športová značka s víziou stať sa lídrom na európskom trhu. Hoci sme v minulosti na český a slovenský trh dodávali ako distribútor rôzne futbalové značky, cítili sme že môžeme robiť veci lepšie a čoraz viac sme sa začali orientovať, nielen na predaj, ale aj na technickú stránku oblečenia a servis. Po rokoch zbierania skúsenosti a vývoja, sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú značku futbalového oblečenia – MEVA.

Našou filozofiou je poskytnúť čo najvyššiu kvalitu futbalového oblečenia a komplexnú starostlivosť o našich zákazníkov. Jednoducho aby ste vždy mali pocit, že dostávate niečo viac ako inde.

V značke MEVA sme spojili tieto 3 dôležité fakty: – ŠTÝL – VÝKON – KVALITA.

ŠTÝL – Naše oblečenie sa vyznačuje moderným dizajnom a nadčasovým strihom.

VÝKON – Používame SOFT FIBER materiály, ktoré zaručujú vysoký komfort pri pohybe, čo napomáha k dosiahnutiu maximálneho výkonu pri športovej činnosti.

KVALITA – Naše HIGH-TECH materiály spĺňajú aj tie najnáročnejšie požadavky športovca. Funkčný, priedušný a ultraľahký materiál v kombinácii s meva-tech technológiou zaisťuje rýchli odvod potu z tela von a rýchle schnutie materiálu. Ponúkame novú vysoko kvalitnú teamwear značku ktorá má nadčasový dizajn a dokonale prepracovanie.

Podľa Slovenského futbalového zväzu sme sa stali za rok 2019, 2020 a 2021 (v konkurencii cca 36 futbalových značiek), najpredávanejšou futbalovou značkou na Slovensku.

MGBIZ, s.r.o.

Veľkoobchod s gurmánskymi špecialitami

Veríme, že život sa má vychutnávať a žiť s radosťou. K veciam, ktoré ju prinášajú neodmysliteľne patrí aj kvalitné jedlo a dobré víno. Prostredníctvom veľkoobchodu a eshopu www.somgurman.sk prinášame nami otestované a prechutnané gurmánske špeciality a delikatesy DO VŠETKÝCH KÚTOV SLOVENSKA.

Do ponuky sme zaradili aj designové termosky a hrnčeky, ktoré nahradia jednorazové obaly. Ich používanie znižuje produkciu zbytočného odpadu. My sami ich používame a snažíme sa k tomu povzbudzovať aj zákazníkov.
Každé podnikanie so sebou nevyhnutne prináša množstvo obalov. Zodpovedne preto recyklujeme každý kartón, ktorý sa k nám dostane a prostredníctvom organizácie zodpovednosti výrobcov prispievame na separovaný zber odpadu na Slovensku.

Moderný dom

Architekt

Vediem architektonický ateliér, ktorý ponúka riešenia od urbanistického konceptu, cez návrhy objektov, až po interiérový detail. Snažíme sa vytvoriť kvalitný priestor pre život ľudí.”Navrhujeme a projektujeme urbanistické riešenia, stavby v oblasti bytovej a rodinnej výstavby, občianskych a priemyselných stavieb ako aj interiéru.

Online Future

Online vzdelávanie, Web, E-commerce

Sme partnerom pre jednotlivcov, malé a stredné firmy, ktoré chcú vzdelávať svojich klientov a zamestnancov online. Vytvoríme vám video kurz, animované vzdelávacie videá, alebo klasický e-learningový kurz. 

Pripravíme vám váš vzdelávací portál, firemnú wikipédiu alebo vaše kurzy môžete používať na našom portály. Vytvoríme vám web, rezervačný systém alebo e-shop, ktoré vám budú automatizovať vaše procesy a ušetria vám čas. 

Chceme byť vašim partnerom v online svete. Vytvorme spolu vašu online budúcnosť.

Petrasso

Centrum alternatívnej výučby anglického, talianskeho a nemeckého jazyka

Venujeme sa jazykovému vzdelávaniu (AJ, TJ, ŠJ) v dvoch vetvách: deti do 18 rokov a dospelí.

Robíme jazykový koučing pri individuálnej jazykovej výučbe, vyučujeme AJ, TJ, ŠJ vo firmách.

Pre dospelých a firmy zabezpečujeme kurzy a tréningy pre osobnostný rozvoj, “soft skills” tréningy, excelencia firmy, reziliencia a iné.

Anna Machová

Alternatívna  a holistická zdravotná starostlivosť

Náplňou podnikania, ktorému sa venujem 14 rokov, je alternatívna  a holistická zdravotná starostlivosť. Cieľom mojej práce s klientami je naštartovať u nich životné zmeny. V biorezonančnej poradni – Biovital centrum so sídlom v Nitre, po stránke fyzickej individuálne s klientami riešime diagnostické, detoxikačné a regeneračné postupy, ktoré ich povedú k trvalým pozitívnym zdravotným zmenám. Po stránke psychickej, ako facilitátor metódy PSYCH-K, pomáham klientom meniť ich vlastné limitujúce podvedomé presvedčenia na podporujúce, čo umožní ich rozvoj v rôznych oblastiach života.

Vďaka celostnému prístupu umožňujeme ľuďom okolo nás rozumieť svojmu organizmu, pochopiť princípy, ktoré ich povedú k zdraviu po stránke fyzickej aj psychickej, aby mohli žiť kvalitný život a využívať svoje dary, schopnosti a potenciál.

SoWiRes

HR poradenstvo

HR poradenstvo, recruiting, headhunting, vzdelávanie a rozvoj (školiteľka / lektorka soft skills), certifikovaná koučka a mentorka ACC (ICF) pre fyzické osoby i korporátny biznis (individuálny aj tímový koučing), certifikovaná kariérna poradkyňa, interim HR Manager, realizácia psychodiagnostiky a poskytovanie spätnej väzby v súvislosti s náborom, zmenou zamerania, interného postingu (kariérny rast). Zároveň píšem a publikujem články v oblasti rozvoja ľudských zdrojov a HR problematiky.

Prehrať video

uEnvision Studio

Tvorba videa, filmová produkcia

uEnvision Studio je filmová produkcia. Zaoberá sa natáčaním a spracovaním videí, od písania scenáru až po hotový produkt. Máme dlhoročné skúsenosti v divadle, televízii ako aj vo filmovom priemysle na Slovensku či v zahraničí. Sme tá správna voľba pre realizáciu Vašej vízie.

Virtur s.r.o.

Virtuálne a 3D prehliadky nehnuteľností

Zaoberám sa tvorbou a spracovaním virtuálnych prehliadok a 3D prehliadok nehnuteľností.

Zameranie na rezidenčné nehnuteľnosti, komerčné nehnuteľnosti ako sú gastro a ubytovacie zariadenia, obchody s rôznym tovarom a vzdelávacie inštitúcie.

Cieľom je zviditeľnenie jednotlivých nehnuteľností pre rýchlejší a výhodnejší predaj, prenájom alebo pre získavanie si nových klientov a tým aj zvýšením tržieb. V prípade vzdelávacích inštitúcií je virtuálna alebo 3D prehliadka nápomocná pre správny výber vzdelávania nových generácií a zvyšuje viditeľnosť školy.

Naše 3D prehliadky komerčných a vzdelávacích inštitúcií umiestňujeme na google street view pre väčší dosah ľudí v prospech klienta.

Rozdiel medzi virtuálnou prehliadkou a 3D prehliadkou je v technike spracovania a v konečnom výsledku. Virtuálna prehliadka je fotografovanie 360 stupňových fotografií a 3D prehliadka je skenovanie nehnuteľnosti, pri ktorej sa nehnuteľnosť meria a vytvára 3D model.

Záhorácke zrnko

Pražiareň kávy

V pražiarni kávy Záhorácke zrnko pražíme kávy z celého sveta a taktiež si vytvárame vlastné zmesi. Naším cieľom je priniesť na domáci trh cenovo dostupnú, ale najmä kvalitnú kávu s pomocou distribúcie slovenských podnikateľov. Vytvárame s nimi spoločné partnerstvá založené na vzájomnej podpore a propagácii.