Skupina

BNI Leaders 81202

Výsledky skupiny

Výsledky skupiny BNI Leaders od 8.2.2022 do 30.4.2024

daných odporúčaní
0
hostí
0
osobných stretnutí
0
zrealizovaných obchodov
0 mil. €
hodnota členstva
0

ACCOUNTING BK s.r.o.

Vedenie účtovníctva

Činnosť našej spoločnosti je kompletné vedenie jednoduchého, podvojného účtovníctva, personálnej a mzdovej agendy. Zabezpečujeme rýchlu, presnú a spoľahlivú prácu. Vypracujeme všetky typy daňových priznaní, ktoré aj elektronicky podávame. Komunikujeme s príslušnými úradmi, poisťovňami. Za svoju prácu berieme 100%-nú zodpovednosť. Medzi našimi klientmi sú SZČO, mikro a malé podniky (PO), ale aj výrobná spoločnosť so 100 zamestnancami.

AREOS, s.r.o.

Inžiniering

Naša spoločnosť AREOS, s.r.o. sa zaoberá získavaním povolení pre výstavbu. Pre klientov zabezpečujeme územné rozhodnutie, stavebné povolenie a kolaudáciu stavby, vrátane zabezpečenia všetkých potrebných vyjadrení, súhlasov a stanovísk, napr. od vodární, elektrární, hasičov, ale aj susedov. Súčasťou je zapísanie stavby do katastra, po jej zhotovení. Pred výstavbou zisťujeme možnosti výstavby na konkrétnom pozemku, a to podľa územno plánovacej informácie, ochranných pásiem sietí, možností napojenia sa na energie či prístupu na pozemok. Pre klientov poskytujeme aj dodatočné povolenia stavieb, ohlášky a rôzne iné služby spojené s výstavbou. Naše služby sa týkajú všetkých typov stavieb, najmä rodinné domy, bytové domy, polyfunkčné objekty, sklady, prístrešky atď. Pokrývame celé Západné a Stredné Slovensko.

Ing. Jana Vikrutová

Realitná maklérka

Pracujem ako realitná maklérka v spoločnosti BRICK reality. Mojím hlavným cieľom je pomôcť klientom predať ich nehnuteľnosti za najvyššiu možnú cenu v aktuálnom čase a za aktuálnych podmienok na realitnom trhu. Pripravujem nehnuteľnosti na predaj s dôrazom na ich prednosti, robím profesionálnu prezentáciu, cenovú analýzu k správnemu nastaveniu predajnej ceny, pri predaji oslovujem celé spektrum záujemcov (nielen tých na realitných portáloch) a v prípade viacerých záujemcov o kúpu robím licitácie. Umením je nehnuteľnosť skutočne predať, nielen predávať.

CleanTeam DS s.r.o.

Upratovacie služby

firma CleanTeam DS s.r.o. prináša kvalitné upratovacie služby založené na najmodernejších technológiách.
Máme dlhoročné skúsenosti s upratovacími službami v domácnostiach a vo firemných priestoroch a poskytuje široké portfólio komplexných služieb na mieru, presne podľa preferencií klienta.
Môžete sa na nás spoľahnúť, že váš domov či firma budú dokonale čisté. Ostane len dobrý pocit, že je všetko tak, ako má byť – čisté, voňavé a na svojom mieste. Sme spoľahliví, dôveryhodní, precízni a diskrétni zároveň.

Efidas s.r.o.

Investičné zlato

Spoločnosť  Efidas sro sa zaoberá ekonomicko-finančnými službami pre súkromné osoby, živnostníkov  ale i právnické osoby. Jednou z foriem zhodnocovania a budovania majetku je sporenie do fyzického zlata.

Zlato je veľmi konzervatívna a seriózna investícia, ktorú môže vlastniť v podstate každý. Klientovi stačí mesačne posielať aj menšie čiastky, ktoré neohrozia mesačný rodinný rozpočet, za ktoré sa investičné zlato nakupuje postupne.

Ide o komoditu, ktorá v dlhodobom horizonte vždy reaguje na rast cien a chráni tak vlastníka pred vplyvom inflácie. Vlastníctvo fyzického zlata je úplne anonymné, nemá riziko protistrany a klient ho reálne vlastní J

ELIM - ELEKTRO s.r.o.

Elektroinštalačný materiál

Naša spoločnosť má pôvod v jednoduchom snažení predávať elektroinštalačný materiál a svietidlá. No s plynutím času sa naša cesta vyvíjala a dnes máme viac ako 30 rokov skúseností v tomto odvetví.

Čo nás však robí výnimočnými, je naša zásada úprimnej a priamej komunikácie. Veríme v otvorenosť a transparentnosť voči vám, našim partnerom. Budujeme na vzťahoch, ktoré sa zakladajú na dôvere a otvorenosti.

Našou najvyššou hodnotou nie je vytváranie jednorázových obchodných príležitostí. Sme zameraní na vytváranie vzťahov so spokojnými, vracajúcimi sa zákazníkmi. Sme presvedčení, že naše služby a kvalitné produkty vás budú motivovali k dlhodobej spolupráci.

Dlhodobé vzťahy s našimi odberateľmi a dodávateľmi nám dávajú možnosť reagovať na vaše potreby s flexibilitou a rýchlosťou. Ponúkame alternatívne riešenia a relatívne rýchle dodávky, vďaka čomu dokážeme plnohodnotne uspokojiť vaše požiadavky.

Vytvárame nielen obchody, ale spoľahlivé a pevné väzby. Naše hodnoty sa odvíjajú od úprimnosti až po neustály rozvoj a inovácie. Veríme, že to, čo robíme, je viac ako len predaj – je to o vytváraní vzťahov a spoločných úspechov.

FOTOATELIÉR Dominika Hrnčiříková

Fotoateliér

Foteniu sa venujem už viac ako 10 rokov. V Senci mám ateliér, kde okrem rodinných a detských fotografií tvorím aj portréty, produktové fotografie na eshop, marketing, prípadne sociálne siete. Na fotenie eventov, konferencií prípadne business portrétov priamo v spoločnosti rada vycestujem. Pôsobím na západnom a strednom Slovensku.
Dominika Hrnčiříková

High5

Marketingová agentúra

Marketingová agentúra High5. Pomáhame firmám a podnikateľom získavať nových zákazníkov, navyšovať obraty, budovať značku. Celkovo sa nestaviame iba do pozície dodávateľa marketingových služieb ale do pozície marketingového partnera a budujeme si s klientom vzťah. V marketingu a na trhu sme už 8 rokov a za ten čas sme získali už desiatky referencií. Firmám dokážeme špičkovo nastaviť marketingové stratégie a výkonnostným marketingom napĺňať dohodnuté ciele.

Invest Portal

investičná spoločnosť

Sme investičná skupina zameraná na wealth management a privátne investície.Pokrývame všetko potrebné pre efektívnu správu kapitálu v každej fáze života.
Cez 15 rokov pracujeme s podnikateľmi a profesionálmi ktorým prinášame širokú škálu investičných portfólií, exkluzívne príležitosti a ďalšie komplexné služby so zaujímavým pomerom rizika a výnosu. 

J&M Headhunter

Priame vyhľadávanie kandidátov

Poskytujeme služby v oblasti ľudských zdrojov. Sústredime sa najmä na priame vyhľadávanie kandidátov.

 

Máme bohaté skúsenosti z vyhľadávania technických, obchodných a IT pozícií v priemysle. Najmä v automobilovom, strojárskom a elektrotechnickom priemysle v rámci Slovenskej a Českej republiky, ako i v oblasti dopravy a logistiky, R&D.
Za dlhé roky sa môže pochváliť širokou databázou zaujímavých kontaktov. Veľkou výhodou je dôkladná znalosť slovenského trhu práce.

Lemonsai

Financie s ľahkosťou

Som zakladateľom značky Lemonsai.  Okrem originál názvu sme skupina ľudí, ktorí milujú svoju prácu a robíme ju najlepšie ako vieme. Sme doslova rodinne založená skupina profesionálov, ktorá vie a chce posyktovať finančné služby s ľahkosťou. Klientov neodmietame, ale vyberáme si takých, kde funguje vzájomná synergia. Ak máme byť pre klienta pridanou hodnotou, chceme, aby náš prístup bol opätovaný. Čím sme iní? úplne všetkým :), sme doslova pre klienta finančný Google. Klient je pre nás #1. Nie sme ďalší FIN…, sme Lemonsai ( Financie s ľahkosťou ) “

Online Future

Online vzdelávanie, Web, E-commerce

Sme partnerom pre jednotlivcov, malé a stredné firmy, ktoré chcú vzdelávať svojich klientov a zamestnancov online. Vytvoríme vám video kurz, animované vzdelávacie videá, alebo klasický e-learningový kurz. 

Pripravíme vám váš vzdelávací portál, firemnú wikipédiu alebo vaše kurzy môžete používať na našom portály. Vytvoríme vám web, rezervačný systém alebo e-shop, ktoré vám budú automatizovať vaše procesy a ušetria vám čas. 

Chceme byť vašim partnerom v online svete. Vytvorme spolu vašu online budúcnosť.

Petrasso

Centrum alternatívnej výučby anglického, talianskeho a nemeckého jazyka

Venujeme sa jazykovému vzdelávaniu (AJ, TJ, ŠJ) v dvoch vetvách: deti do 18 rokov a dospelí.

Robíme jazykový koučing pri individuálnej jazykovej výučbe, vyučujeme AJ, TJ, ŠJ vo firmách.

Pre dospelých a firmy zabezpečujeme kurzy a tréningy pre osobnostný rozvoj, “soft skills” tréningy, excelencia firmy, reziliencia a iné.

TaliTech s.r.o.

Fotovoltika, kamerové systémy, zabezpečenie, inteligencia

Sme rodinná elektrotechnická firma, našim hlavným zameraním sú tieto oblasti:

  • montáž fotovoltických elektrární pre domácnosti a firmy (od malých elektrární až po veľké lokálne zdroje)
  • kamerové systémy a zabezpečovacia technika
  • inteligentná domácnosť TapHome
  • elektroinštalačné práce, servis a poradenstvo v oblasti elektrotechniky, fotovoltiky, zabezpečenia a inteligentných prvkov

Poskytujeme komplexné riešenia a podporu od žiadosti až po zapojenie do distribučnej siete, vrátane záručného a pozáručného servisu a revízie.

 

Westieri Slovakia s.r.o.

Výroba luxusných matracov a postelí

Prečo práve značka Westieri? Matrace Westieri dodajú Vášmu telu ten správny odpočinok. V posteli strávite až tretinu svojho života. Doprajte si maximálny možný pôžitok a skvele si odpočiňte. Vo firme Westieri, založenej dvoma bratmi zo Slovenska, vám vyrobíme luxusný spací sortiment. Používame kvalitné prírodné materiály a taštičkové pružiny. Matrace vyrábame tradičnou technológiou na mieru. Len pre Vás.

ZeoZoe

Výroba kozmetiky

Sme rodinná firma zaoberajúca sa výrobou kozmetiky značky ZeoZoe.

Špecializujeme sa na dentálnu hygienu a pleťovú kozmetiku. Zároveň sa zaoberáme medzinárodným obchodom kozmetických, potravinárskych a i. produktov.