Skupina

BNI Prešov

Výsledky skupiny

Výsledky skupiny BNI Danubia od 1.1.2023 do 31.8.2023

0
daných odporúčaní
0
hostí
0
osobných stretnutí
0
zrealizovaných obchodov

Drahus Mizerak Design s. r. o.

3D Foto-realisticke vizualizacie

Vytvaram 3D foto-realisticke vizualizacie interierov a exterierov, 360 Virtualne prehliadky navrhnutych nehnutelnosti, ako aj 3D animacie a videa. Pomaham architektom a interierovym dizajnerom prezentovat ich myslienky a napady vo forme foto-reralistickych vizualizacii ich koncovym klientom. V neposlednej rade medzi mojich klientov patria aj stavebne spolocnosti a developerske spolocnosti.

Vytvaram marketingove vizualizacie interierov a exterierov za ucelom oslovit klienta ku kupe nehnutelnosti este pred jej samotnym postavenim/dokoncenim. Realitny trh/agentury/makleri patria taktiez medzi mojich klientov.

Mgr. Gabriel Kundrát

Finančné poradenstvo

Hnevá ma, keď vidím kde končia ťažko zarobené peniaze ľudí. Ľudia obetujú tisícky hodín zarábaniu peňazí, no neučia sa ako s nimi správne hospodáriť. Klientom nastavujem také finančné produkty, ktoré im prinesú hmatateľný úžitok. Bavia ma čísla a pri financiách rozhodujú práve tie. 

Som alergický na nátlakový predaj, preto svojim klientom predostriem najoptimálnejšie možnosti no samotné rozhodnutie už vždy ponechávam na nich.

Financie riešim komplexne – poradím so správnym nastavením poistenia, sporenia a prevediem vás celým procesom riešenia hypotekárneho úveru.

Ineg Design

Design

Ivan Sopko - IS AGENCY

Marketingová agentúra

Naša misia v agentúra je byť najlepšou Marketingovou agentúrou na Slovensku, zameranou na výsledky a vysokú návratnosť investície (ROI) pre našich klientov. Ponúkame Meta, tiktok, google, youtube sponzorované reklamy, vytvorenie predajného lieviku (click-funnel) a e-mail/SMS marketing. Ktoré spoločne predstavujú unikátnu a veľmi účinnú stratégiu pre generovanie nových kvalitných a hlavne platiacich zákazníkov, pre akýkoľvek biznis a firmu. Skrz implementáciu našej špecifickej marketingovej stratégie, sme schopní klientom prinášať minimálne 3 a viac násobnú návratnosť ich investície do reklamy.

Peter Vaščur - PXDESIGN

Výroba nábytku

Zhotovujeme nábytok na mieru do celých interiérov na kľúč nielen pre konečných zákazníkov ale aj pre architektov a firemných zákazníkov po celom Slovensku. Zariaďujeme kompletné domy, byty, kancelárske budovy, aj obchodné priestory. Ponúkame odborné riešenia, obhliadku a zameranie priamo u zákazníka.

WEB-plast, s.r.o.

Predaj vodomerných šachiet

Naša firma sa venuje predaju plastových nádrží ako sú žumpy, septiky, vodomerné šachty a pod.