Skupina

BNI Inspire

Výsledky skupiny

Výsledky skupiny BNI Inspire od 1.6.2023 do 30.4.2024

daných odporúčaní
0
hostí
0
osobných stretnutí
0
zrealizovaných obchodov
0 mil. €
hodnota členstva
0

ALBIDUS s.r.o.

CNC frézovanie, 3D tlač, 3D skenovanie

Naša spoločnosť sa zaoberá zákazkovou výrobou z kovu, neželezných kovov, ako sú napríklad meď, hliník, mosadz a plastov. Na výrobu používame technológie, ako sú CNC a NC stroje, 3D tlačiarne a 3D skener. Náš tím s dlhoročnými skúsenosťami v strojárstve zabezpečuje požadovaný výsledok zákazníka. Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste, a preto je naším poslaním naplniť očakávania, prípadne ich prekonať. S našim tímom si prejdete od návrhu až po finálny výsledok.

Birdline s.r.o.

digitálna marketingová agentúra

Sme digitálna marketingová agentúra Birdline a pomáhame podnikateľom pochopiť a zjednodušiť marketing tak, aby mali viacej času na strategické veci a dosahovali lepšie výsledky.

Tím nadšených kreatívcov, ktorí sa neboja vyhrnúť si rukávy a pomôcť pri tvorbe a realizácií online riešení. Tvoríme vzdušný digital.

Bride Servis s.r.o.

Svadobná a eventová agentúra

Sme svadobná a eventová agentúra. Okrem organizácie sa venujeme aj komisionálnemu predaju a upcyklácii svadobných šiat.

Crypton Digital

Kryptomeny

CRYPTON DIGITAL prináša všetkým ľuďom možnosti ako jednoducho a bez predošlých znalostí profitovať na kryptomenovom trhu. Firma sa venuje tvorbe atraktívnych kryptomenových portfólii, sporiacich programov, digitálneho umenia(NFT) pre širokú verejnosť.

Spoločnosť Crypton Digital taktiež poskytuje vlastnú online peňaženku Wexopay kde môže každý jednoducho v jednom prostredí držať, nakupovať a predávať ako kryptomeny tak aj klasické FIAT meny a využívať k tomu všetky služby spojené s klasickým bankovým účtom. Spoločnosť sa taktiež aktívne venuje aj problematike NFT (tvorba digitálneho umenia s významými umelcami) alebo  a tokenizovanej ekonomike (projekt Amnatius Apartments v Dubaji)

Crypton Digital sa taktiež aktívne venuje vzdelávaniu ľudí v oblasti ekonomiky, technológií a kryptomien na svojich pravidelných Webinároch a iných vzdelávacích eventoch. 

DALAVI s.r.o.

Zdravie a wellness

Podnikáme v oblasti zdravia, wellness, športu, osobnostného rastu a finančných príležitostí, ktoré sú v súčasnosti u väčšiny ľudí prioritou číslo jedna. 

Každého človeka, ktorý je pripravený na zmenu sprevádzame na ceste za zdravším, šťastnejším a bohatším životom.

Ukazujeme ľuďom ako zakomponovať do svojho životného štýlu nielen v dnešnej dobe potrebnú suplementáciu, zdravú stravu, ale aj šport, prácu s mysľou a detox čistou vodou – ako sa uvedomelo starať o svoje zdravie.

Janka Horniaková

Content creative

Som Janka Horniaková. Firmám aj jednotlivcom pomáham objaviť ich vlastný príbeh.

Ako? Slovom, textom aj zvukom. Inak a inovatívne.

Prečo? Aby sa o vás vedelo, čítalo aj počulo. Lebo váš príbeh je dôležitý.

Ako vám môžem pomôcť? Venujem sa contentu, copywritingu a audiu na mieru.

Povedzte mi svoju predstavu a ja vám ukážem cestu.

JODES, s.r.o.

Realitná kancelária

Som majiteľka rodinnej realitnej kancelárie JODES, v ktorej pôsobím ako realitná maklérka.S manželom sme spolocnosť založili v roku 2013. Prácu s nehnuľnosťami milujem,beriem ju ako poslanie a preto ponúkame našim klientom LEN tie NAJLEPŠIE REALITNÉ SLUŽBY.Nehnuteľnosti predávame RÝCHLO A ZA NAJLEPSlŠÍCH PODMIENOK,nakoľko pri práci využívame naše dlhoročné skúsenosti a najefektívnejšie marketingové nástroje.

M&P Constructing s.r.o.

Stavebná činnosť

Naša spoločnosť ponúka:

Výrobu oceľových konštrukcií, zábradlí, schodísk, paliet, regálov a iných výrobkov z kovu vo vlastnej zámočníckej dielni.
Montáž, demontáž, sťahovanie, zváračské a elektrotechnické práce pre strojárensky priemysel v štátoch Európskej únie.
Stavebná činnosť na území Slovenska a Nemecka.
Naše základné hodnoty zahŕňajú precízne vykonanú prácu, rýchle dodanie, bezpečnosť pracovníkov a zverených strojov, ako aj profesionálny prístup a poriadok v manažmente a na každom pracovisku.

Za obdobie našej činnosti sa na pracoviskách nestal ani jeden vážnejší úraz.

Za 4 roky činnosti sme úspešne ukončili viac ako 80 väčších a menších projektov, na ktorých sa odpracovalo viac ako 100.000 montážnych hodín. Všetky projekty boli úspešne ukončené k požadovanému termínu a podľa požiadaviek klienta. Podľa štatistík máme vysokú mieru návratnosti zákazníka, čo môže znamenať len jedno – vždy skvelo odvedenú prácu.

PhDr. Andrea Kyselová

Personálne služby

Potrebujete doplniť správneho človeka na správne miesto?  

Ľudský kapitál je to najcennejšie čo tvorí každú jednu firmu. Každý jeden zamestnanec tvorí samostatný článok celku firmy.  Pokiaľ Vám chýba takýto článok  do výroby, administratívy, či  na manažérsky post, rada Vám s tým pomôžem.

Následne nastavíme systém adaptácie, kariérneho procesu,  hodnotenia.  

Ako Vám môžem pomôcť? Povedzte mi, akého zamestnanca hľadáte a ja Vám s tým pomôžem.  

OLEJÁRI s.r.o.

Distribúciou olejov a mazív

Spoločnosť OLEJÁRI s.r.o. bola založená a na slovenskom trhu pôsobí od roku 2012. Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť a zaoberáme sa predajom a distribúciou olejov a mazív.
Naším zákazníkom ponúkame rôzne kategórie olejov a mazív, najmä: priemyselné oleje, medicinálne biele oleje, obrábacie kvapaliny, transformátorové oleje, motorové oleje, motocyklové mazivá, prevádzkové kvapaliny automobilov, protikorózne kvapaliny, plastické mazivá, odmasťovače, kaliace oleje, tvárniace oleje, ekologické mazivá (rýchlo biologicky odbúrateľné), teplonosné oleje, atď…

Stanislava Šlobárová

Interiérový dizajn

Vyštudovala som odbor Tvorba nábytku a interiéru. Zaoberám sa interiérovým dizajnom v novostavbách, rekonštruovaných stavbách, komerčných a verejných priestoroch. Moje služby vie využiť celé spektrum zákazníkov od developerov, cez realitné kancelárie a firmy až po súkromných investorov. V prípade potreby je možné spolupracovať aj na realizácii. 

Royal Golden Group

Investičné zlato

Ako manažérka spoločnosti Royal Golden Group, a.s. sa profesionálne venujem predaju investičného
fyzického zlata, prostredníctvom jednorázových nákupov, kedy sa zlato po zaslaní peňazí na účet ihneď
nakúpi, alebo cez sporiace programy, kde je možnosť sporiť si v zlate aj po menších čiastkach a to už od
20€ mesačne.
Zlato je cenný kov, ktorý ako investičný produkt je vhodný naozaj pre každého a funguje ako uchovávateľ
hodnoty peňazí a ako ochrana pred infláciou. Ako komodita sa zlato zhodnocuje 10% ročne. Pri nákupe
zlata sa neplatí DPH a neplatí sa ani daň zo zisku a vlastníctvo zlata je anonymné.
Naša spoločnosť garantuje spätný odkup zlata a klient má možnosť si túto investíciu dať do nákladov a
tým pádom si vie znížiť svoj daňový základ.
Zároveň budujem obchodné siete na Slovensku a v zahraničí.

Ticcom spol. s r.o.

Finančné plánovanie

Pomáhame firmám a jednotlivcom orientovať sa vo svete peňazí. Je žiadúce pracovať na podnikateľských a zároveň aj súkromných finančných cieľoch súčasne. Preto tieto dve veci pri finančnom plánovaní neoddeľujeme ale hľadáme synergiu.

Zaoberáme sa témami: poistenie Vášho majetku , financovanie podnikania a súkromného majetku a investičné plánovanie.

Všetko dôležité pod jednou strechou.

VIVA ASSET MANAGEMENT, s.r.o.

Rozumieme investíciám do nehnuteľností.

Sme tím profesionálov so skúsenosťami na trhu svetových realitných aktív.
Naším hlavným poslaním je vyhľadávať jedinečné investičné nehnuteľnosti v zahraničí a sprístupňovať ich slovenským investorom.