Skupina

BNI Inspire

Výsledky skupiny

Výsledky skupiny BNI Inspire od 1.6.2023 do 31.8.2023

0
daných odporúčaní
0
hostí
0
osobných stretnutí
0
zrealizovaných obchodov
0
hodnota členstva

ALBIDUS s.r.o.

CNC frézovanie, 3D tlač, 3D skenovanie

Naša spoločnosť sa zaoberá zákazkovou výrobou z kovu, neželezných kovov, ako sú napríklad meď, hliník, mosadz a plastov. Na výrobu používame technológie, ako sú CNC a NC stroje, 3D tlačiarne a 3D skener. Náš tím s dlhoročnými skúsenosťami v strojárstve zabezpečuje požadovaný výsledok zákazníka. Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste, a preto je naším poslaním naplniť očakávania, prípadne ich prekonať. S našim tímom si prejdete od návrhu až po finálny výsledok.

Birdline s.r.o.

digitálna marketingová agentúra

Sme digitálna marketingová agentúra Birdline a pomáhame podnikateľom pochopiť a zjednodušiť marketing tak, aby mali viacej času na strategické veci a dosahovali lepšie výsledky.

Tím nadšených kreatívcov, ktorí sa neboja vyhrnúť si rukávy a pomôcť pri tvorbe a realizácií online riešení. Tvoríme vzdušný digital.

Crypton Digital

Kryptomeny

CRYPTON DIGITAL prináša všetkým ľuďom možnosti ako jednoducho a bez predošlých znalostí profitovať na kryptomenovom trhu. Firma sa venuje tvorbe atraktívnych kryptomenových portfólii, sporiacich programov, digitálneho umenia(NFT) pre širokú verejnosť.

Spoločnosť Crypton Digital taktiež poskytuje vlastnú online peňaženku Wexopay kde môže každý jednoducho v jednom prostredí držať, nakupovať a predávať ako kryptomeny tak aj klasické FIAT meny a využívať k tomu všetky služby spojené s klasickým bankovým účtom. Spoločnosť sa taktiež aktívne venuje aj problematike NFT (tvorba digitálneho umenia s významými umelcami) alebo  a tokenizovanej ekonomike (projekt Amnatius Apartments v Dubaji)

Crypton Digital sa taktiež aktívne venuje vzdelávaniu ľudí v oblasti ekonomiky, technológií a kryptomien na svojich pravidelných Webinároch a iných vzdelávacích eventoch. 

DuoLife

Zdravie

Softmarketing®, čiže bezpečné podnikanie, inovácia a nadšenie – je to inovačný model, úspešne implementovaný do podnikania DuoLife. Vďaka softmarketingu® sa firma DuoLife rozvíja závratnou rýchlosťou a poskytuje atraktívne možnosti ľuďom z iných podnikateľských prostredí a s rôznym materiálnym zabezpečením.

Už dlhú dobu sú známe také riešenia ako klasický, korporačný obchod, franšíza alebo sieťový marketing. Všetky tieto typy majú mnoho kladných stránok, ale aj nedostatkov. Na báze tejto novej reality vyrastá SoftMarketing™ – je nazývaný podnikaním 21., a dokonca 22. storočia. Reaguje na požiadavky dynamicky sa meniaceho trhu a je alternatívou pre zamestnávateľov, ako aj zamestnancov.

Možnosťou pre podnikateľov je často rozšírenie činnosti v rámci základného profilu. Môže byť zdrojom dodatočného, alebo hlavného stabilného príjmu, bez toho, aby sa vzdali doterajšej činnosti a navyše nie je potrebné zapájať nové ľudské zdroje, ani vynakladať väčšie finančné čiastky.

Spoločnosť DuoLife S.A. vyrába inovačné a prírodné výživové doplnky, kozmetiku, zdravé potraviny.

V spolupráci s nadáciou World Healthy Living Foundation DuoLife organizuje zdravotnícko-sociálnu kampaň propagujúcu zdravý životný štýl „Žijem uvedomelo” a popularizuje stratégiu 5S, ktorá je stále populárnejšia.

Vytvára produkty, ktoré sa dostávajú k ľuďom na celom svete (30 krajín). Firma každodenne robí maximum pre to, aby produkty spĺňali aj tie najprísnejšie normy a požiadavky EÚ.

Advokátska kancelária Galadík s.r.o.

Advokátska kancelária

Pôsobím ako advokát a konateľ v Advokátskej kancelárii Galadík s.r.o. v Banskej Bystrici. Zameriavam sa najmä na vymáhanie a audit pohľadávok, zakladanie s.r.o. 12 rokov pôsobí v oblasti vymáhania pohľadávok pre korporátnu klientelu.

Janka Horniaková

Content creative

Som Janka Horniaková. Firmám aj jednotlivcom pomáham objaviť ich vlastný príbeh.

Ako? Slovom, textom aj zvukom. Inak a inovatívne.

Prečo? Aby sa o vás vedelo, čítalo aj počulo. Lebo váš príbeh je dôležitý.

Ako vám môžem pomôcť? Venujem sa contentu, copywritingu a audiu na mieru.

Povedzte mi svoju predstavu a ja vám ukážem cestu.

JODES, s.r.o.

Realitná kancelária

Som majiteľka rodinnej realitnej kancelárie JODES, v ktorej pôsobím ako realitná maklérka.S manželom sme spolocnosť založili v roku 2013. Prácu s nehnuľnosťami milujem,beriem ju ako poslanie a preto ponúkame našim klientom LEN tie NAJLEPŠIE REALITNÉ SLUŽBY.Nehnuteľnosti predávame RÝCHLO A ZA NAJLEPSlŠÍCH PODMIENOK,nakoľko pri práci využívame naše dlhoročné skúsenosti a najefektívnejšie marketingové nástroje.

PhDr. Andrea Kyselová

Personálne služby

Potrebujete doplniť správneho človeka na správne miesto?  

Ľudský kapitál je to najcennejšie čo tvorí každú jednu firmu. Každý jeden zamestnanec tvorí samostatný článok celku firmy.  Pokiaľ Vám chýba takýto článok  do výroby, administratívy, či  na manažérsky post, rada Vám s tým pomôžem.

Následne nastavíme systém adaptácie, kariérneho procesu,  hodnotenia.  

Ako Vám môžem pomôcť? Povedzte mi, akého zamestnanca hľadáte a ja Vám s tým pomôžem.  

OLEJÁRI s.r.o.

Distribúciou olejov a mazív

Spoločnosť OLEJÁRI s.r.o. bola založená a na slovenskom trhu pôsobí od roku 2012. Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť a zaoberáme sa predajom a distribúciou olejov a mazív.
Naším zákazníkom ponúkame rôzne kategórie olejov a mazív, najmä: priemyselné oleje, medicinálne biele oleje, obrábacie kvapaliny, transformátorové oleje, motorové oleje, motocyklové mazivá, prevádzkové kvapaliny automobilov, protikorózne kvapaliny, plastické mazivá, odmasťovače, kaliace oleje, tvárniace oleje, ekologické mazivá (rýchlo biologicky odbúrateľné), teplonosné oleje, atď…

Stanislava Šlobárová

Interiérový dizajn

Vyštudovala som odbor Tvorba nábytku a interiéru. Zaoberám sa interiérovým dizajnom v novostavbách, rekonštruovaných stavbách, komerčných a verejných priestoroch. Moje služby vie využiť celé spektrum zákazníkov od developerov, cez realitné kancelárie a firmy až po súkromných investorov. V prípade potreby je možné spolupracovať aj na realizácii. 

Ticcom spol. s r.o.

Finančné plánovanie

Pomáhame firmám a jednotlivcom orientovať sa vo svete peňazí. Je žiadúce pracovať na podnikateľských a zároveň aj súkromných finančných cieľoch súčasne. Preto tieto dve veci pri finančnom plánovaní neoddeľujeme ale hľadáme synergiu.

Zaoberáme sa témami: poistenie Vášho majetku , financovanie podnikania a súkromného majetku a investičné plánovanie.

Všetko dôležité pod jednou strechou.

Royal Golden Group

Investičné zlato

Ako manažérka spoločnosti Royal Golden Group, a.s. sa profesionálne venujem predaju investičného
fyzického zlata, prostredníctvom jednorázových nákupov, kedy sa zlato po zaslaní peňazí na účet ihneď
nakúpi, alebo cez sporiace programy, kde je možnosť sporiť si v zlate aj po menších čiastkach a to už od
20€ mesačne.
Zlato je cenný kov, ktorý ako investičný produkt je vhodný naozaj pre každého a funguje ako uchovávateľ
hodnoty peňazí a ako ochrana pred infláciou. Ako komodita sa zlato zhodnocuje 10% ročne. Pri nákupe
zlata sa neplatí DPH a neplatí sa ani daň zo zisku a vlastníctvo zlata je anonymné.
Naša spoločnosť garantuje spätný odkup zlata a klient má možnosť si túto investíciu dať do nákladov a
tým pádom si vie znížiť svoj daňový základ.
Zároveň budujem obchodné siete na Slovensku a v zahraničí.