Skupina

BNI VAU BIZNIS 81201

Výsledky skupiny

Výsledky skupiny VAU Biznis od 1.3.2021 do 31.8.2023

0
daných odporúčaní
0
hostí
0
osobných stretnutí
0 mil. €
zrealizovaných obchodov
0
hodnota členstva

A&B Consulting s.r.o.

Účtovníctvo, mzdy, dane a účtovné poradenstvo

Tím A&B Consulting s.r.o. sa venuje externému vedeniu účtovníctva, spracovaniau miezd, finančným analýzam a reportingu. Našou zodpovednosťou voči vám,  klientom je zaistiť presnosť a správnosť  vašich finančných výkazov a záznamov a ich následný reporting, ktorý je pomocou pri vašom riadení a rozvoji spoločnosti. 

Rozumieme daňovým predpisom, neustále sa vzdelávame, aby sme porozumeli aj vášmu podnikaniu a potrebám. Potom vieme aplikovať osvedčené postupy, vhodne práve pre vašu spoločnosť.

Máme zmysel pre detail a na detailoch záleží, preto vaše účtovníctvo a mzdovú agendu nechajte na nás.

AlfaPro spol. s.r.o.

Správa počítačových sietí

Spravujeme firemné počítačové siete mnohým spokojným klientom, pre ktorých sme stabilným partnerom.

Poskytujeme vyriešenie problému v garantovanom čase, a tým minimalizujeme straty klientom.

Staráme sa hlavne o prevenciu, a preto u nás platíte za funkčnosť Vašej počítačovej siete a počítačov, nie za servisné výjazdy, lebo v tom vidíme cestu k Vášmu úspechu. Dávame Vám garanciu za našu rýchlosť, a keď ju nedosiahneme, podľa zmluvy nás pokutujete.

BECAMP MEDIA s. r. o.

Tvorba biznis podcastov a videí

Vytvoríme firemný podcast pre odvetvie, v ktorom pôsobíte a vybudujeme z neho váš nový obchodný a marketingový kanál. Využite vaše know – how a staňte sa pre zákazníkov prvou voľbou.

Bosen Real Estate Group

Váš partner vo svete nehnuteľností

Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou, ktorá pôsobí na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 35 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky s pobočkami v mestách Bratislava, Galanta, Lučenec, Malacky, Nitra, Šamorín a Trenčín. V ponuke máme viac ako 300 nehnuteľností a prekročili sme hranicu 1050 úspešne zrealizovaných realitných obchodov v objeme viac ako 250 miliónov eur.

Úspech v realitnom biznise dosahujeme vďaka kombinácii viacerých faktorov, ako využitie moderných technológií, pôsobivého marketingu a v neposlednom rade psychológie predaja. Neustále sa vzdelávame a snažíme sa posúvať naše služby na vyšší level. Aj práve vďaka nášmu prístupu a službám sme získali ocenenia najlepšia REALITNÁ KANCELÁRIA ROKA 2018, 2019 a 2020 (od Realitnej Únie SR), či nadviazali spoluprácu s jedným z najväčších a najúspešnejších realitných developerov pôsobiacich na slovenskom trhu (YIT).

ESB, s. r. o.

Služby v oblasti IT a biznis

ESB, s.r.o. poskytuje služby v oblasti IT a biznis. Venujeme sa:

  • projektovému riadeniu (na úrovni poskytovania služieb projektového a programového manažmentu pre firmy, ako aj školenia a mentoring v danej oblasti);
  • procesnému riadeniu (zavádzanie procesov, nastavenia a merania výkonu jednotlivých agend, kapacitné plánovanie, simulácie procesov vo virtuálnom prostredí)
  • IT support – predaj licencií a podpora zavedenia pre Microsoft365, nastavenie IT bezpečnostných štandardov pre firmy;
  • Manažment IT zariadení (vrátane mobilov a tabletov) na diaľku prostredníctvom technológii Microsoft Intune a Samsung Knox.

Máme skúsenosti z veľkých korporácií, verejnej správy, ako aj malých lokálnych firiem. Veríme, že vieme tieto poznatky zdieľať za rozumných podmienok a zvyšovať kvalitu riadenia a rozhodovania vo firmách cez cieľavedomé zavádzanie procesov a plánovanie kapacít. Máme záujem o budovanie dlhotrvácnych vzťahov s našimi zákazníkmi založených na dôvere a práve spokojní zákazníci sú našimi hlavnými ambasádormi. Našim klientom je každý, kto seriózne chce rásť a potrebuje pomoc so zavádzaním zmeny, nastavením procesov, hľadaním úzkeho hrdla vo fungovaní, kvantifikáciou alternatív pre kompetentné rozhodovanie, uľahčenie zaučenia nových zamestnancov a celkovo štruktúrovaným fungovaním v organizácii.

Ján Janek

Prevencia zdravia

Zaoberám sa predovšetkým prevenciou zdravia , zároveň rovnako sa venujem ľudom ktorý už majú zdravotne problémy.

Jedná sa o jedinečný produkt ktorý je používaný viac ako 15 rokou v Asii, overený a majú ľudia s ním úžasne skúsenosti a progres v náprave zdravia.

Tento produkt je jedním z nejsilnějších aktivatoů našich kmeňových buniek  a tym sa naše tělo dostává do harmonie a řeší i važné zdravotní problémy v rovině zdraví i úrazů.

MUCUMU Candles&Spa

Luxusné a designové sviečky a vône

MUCUMU Candles&Spa – luxusné a designové sviečky a vône tvoríme na mieru, ale máme aj vlastné kolekcie. Pre wellness, hotely, luxusné salóny, designové štúdiá, darčekové obchody a všetky firmy, ktoré chcú dať svojim partnerom viac. Prekonzultujeme tvoje požiadavky, navrhneme vôňu, design obalu a vytvoríme produkt presne pre tvoj salón, hotel alebo firmu. Vytvoríme pre teba svetovú vôňu, svetový design. Sme experti na vône, sviečky a design.

NOHY s.r.o.

upratovacie služby

Špecializujeme sa na upratovanie kancelárskych priestorov a našim klientom prinášame vysokú kvalitu služieb, otvorenosť pri cenotvorbe, individuálny prístup a profesionalitu našich zamestnancov.

Naše služby poskytujeme výhradne obchodným spoločnostiam, predovšetkým v lokalite Bratislava a okolie.

Pre našich klientov v rámci soft facility služieb vieme okrem upratovacích služieb zabezpečiť: dodávky hygienického materiálu, tepovacie práce, umývanie presklení, údržbárske práce, starostlivosť a rastliny, výmenné rohože, kávovary a kávu, r atď.

GreenHouse

Ekologické umývanie domácností

Originálne riešenie používané iba s čistou vodou Vám umožní odstrániť z Vašich domácností a podnikov škodlivé chemikálie obsiahnuté v klasických čistiacich prostriedkoch (jar, cif, savo, ariel, clin…). Existuje veľa štúdií o vplyve chemikálií v týchto prostriedkoch na naše zdravie i zdravie prírody, o prepojení našich domácností s prírodou, o vplyve našej činnosti na stav prírody a ohrození zdrojov nášho kyslíka (planktón v oceánoch a stromy). Máme efektívne a funkčné riešenie, nádhernú víziu, silu eliminovať ďalšie znečisťovanie a zabezpečiť nám všetkým zdravšiu domácnosť i krajšiu prírodu.

Spája nás láska k prírode, hodnota zdravia, túžba zabezpečiť našim deťom bezpečné prostredie – zanechať po sebe pozitívnu stopu.

Prehrať video

P&P Legal s.r.o.

Právne služby

Advokátska kancelária P&P Legal poskytuje svojím klientom komplexný právny servis vo všetkých sférach profesionálneho a súkromného života na celom území Slovenskej republiky.  Vďaka našim širokým skúsenostiam vieme, že sa na nás môžu klienti spoľahnúť a s dôverou obrátiť. Naše služby ponúkame takmer vo všetkých oblastiach práva.

11. Zuzana P
Prehrať video

Persona Grata HR s.r.o

Personálna agentúra

Spoločnosť Persona Grata s.r.o. poskytuje služby v oblasti ľudských zdrojov.

Práca s ľudmi je veľmi osobná záležitosť, tak ako pre firmy, tak aj pre kandidátov a aj pre nás. Ako prostredníci v tomto reťazci cítime veľkú zodpovednosť za výber vhodného človeka pre nášho klienta. 

Veríme, že iba otvorenou komunikáciou od začiatku výberového procesu, si môže firma vybudovať so zamestnancom dôveru, na ktorej môžu začať stavať.

Vďaka kvalitným ľudom na správnom mieste, dokáže pracovný kolektív budovať silné hodnoty pre rozvoj spoločnosť.

PEVONI Business Agency

Mentor predaja

We help our clients build exceptional businesses by improving the potential of people, profit and processes. Through business and leadership strategies, we increase and improve communication, bring humanity, values and culture to the workplace.

 

Našim klientom pomáhame budovať výnimočné firmy zlepšením potenciálu ľudí, profitu a procesov. Cez podnikateľské a líderské stratégie zvyšujeme zlepšujeme komunikáciu, prinášame ľudskosť, hodnoty a kultúru na pracovisko. 

Pálenica u Tatka s.r.o.

Liehovar

Sme rodinný liehovar, ktorý vytvára exkluzívne 100% ovocné destiláty od roku 2019. Náš liehovar
sa nachádza v meste Holíč na Záhorí, kde vďaka svojej polohe je v blízkosti ovocných sadov na
Záhorí a južnej morave. Zákazníkom chceme priblížiť poctivé, tradičné remeslo páleničiarstva skrz
naše destiláty aby ľudia objavili kúzlo premeny Česko-slovenského ovocia na exkluzívny destilát.

SWELL

Finančné sprostredkovanie

V oblasti financií pôsobím od roku 2006. Okrem starostlivosti v oblasti financií o fyzické ale aj právnické osoby, sa aktuálne venujem aj rozvíjaniu nových obchodných spoluprác v oblasti financií. Milujem prácu s ľuďmi a výzvy, a preto sa mojej práci venujem aj popri materskej “dovolenke”. Aktuálne mojou najväčšou prekážkou je 24 hodinový deň 😄, Počas svojej práce rada spájam ľudí v prospech ich cieľov. Riadim sa heslom : “rob biznis korektne a s ľudským prístupom, trh ti to vráti”. Na finančnom trhu spolupracujem so spoločnosťou SWEL financial Group, ktorá pre mňa a mojich kolegov zastrešuje kompletný servis pre takmer bez nákladové podnikanie oblasti finančného sprostredkovania.

TZT s.r.o.

Sťahovanie, uskladnenie, balenie, preprava

Našim hlavným zameraním sú sťahovacie práce. Poskytujeme tiež prepravné, uskladňovacie, montážne/demontážne a vypratávacie služby. Na trhu pôsobíme 6 rokov. Počas tohto obdobia sme nadviazali spoluprácu s medzinárodnou spoločnosťou Santa Fe ktorá je jednou z najväčších sťahovacích spoločností na svete. Naše služby sme poskytovali bežným občanom, firmám a v zahraničí pracujeme najmä pre Ambasády a manažment medzinárodných spoločností. Pri realizácií prác pre dané spoločnosti sme sa stali profesionálmi.

Mgr. Martin Valko

Fyzioterapia, manuálne techniky, tréningy

Koncept FITABLU prináša jedinečné spojenie fyzioterapie, manuálnych techník a tréningov.

Zameriavame sa na diagnostiku, terapiu a prevenciu pohybového aparátu nielen pre Vás a Vašich zamestnancov vo firmách, ale aj klientov v hoteloch, a tiež individuálne v domácom prostredí a pre športové kluby.

Kombináciou fyzioterapie, tréningov, manuálnymi technikami, masážami a bankovaním docielime zlepšenie kvality života, pohyblivosť, kondíciu a súčasne sa zbavíte bolesti Vášho tela. Manuálnymi technikami a masážami navodíme pocit pohody, oddychu, odstránenie svalového napätia, zlepšenie regenerácie; čo prinesie pozitívne účinky na Vaše zdravie, zdravie Vašich kolegov, zamestnancov a klientov.

12. Monja
Prehrať video

Vonet Group

Biznis mentoring

Mentoring a vzdelávanie v oblasti podnikania. Tvorba a nastavenie vhodných biznisových stratégií, optimalizácia procesov, vzdelávanie manažérov a  zamestnancov, zameraných na dosahovanie stanovených cieľov.

Tri klobásy

Výroba mäsa

Uvedomujeme si používanie chémie a technicky spracovávaného odpadu v mäsových výrobkoch, a to všetko spojené s neochotnou obsluhou v predajniach.

Našim cieľom je, aby sa ľudia vrátili v čase znova k poctivým potravinám a pri nákupe si aj s úsmevom pokecali.Navštívte nás, a ako bonus Vám chuť našich výrobkov veľmi radí priblížime ochutnávkou.

TRI KLOBÁSY – Dovoľte chuťovým pohárikom žiť naplno.

ZINZINO

Doplnky výživy

Zastupujem švédsku spoločnosť ZINZINO, ktorá ponúka inovatívny a unikátny spôsob overenia ako strava ovplyvňuje Vaše dlhodobé ZDRAVIE, formou anonymného Balance testu na doma.

Na základe výsledkov testu poskytujem servis, vysvetľujem výsledky testu a nastavenie užívania produktov Balančného konceptu, ktorý Vám dodá chýbajúce zložky v strave, tak aby ste mohli mať dlhší, zdravší a produktívnejší život.

Čisto prírodné produkty Zinzino sú certifikované. Vrcholoví športovci ich užívajú pre vyšší výkon, rýchlejšiu regeneráciu aj rekonvalescenciu v prípade zdravotných ťažkostí.