Skupina

BNI VAU BIZNIS 81201

Výsledky skupiny

Výsledky skupiny VAU Biznis od 1.3.2021 do 30.4.2024

daných odporúčaní
0
hostí
0
osobných stretnutí
0
zrealizovaných obchodov
0 mil. €
hodnota členstva
0

A&B Consulting s.r.o.

Účtovníctvo, mzdy, dane a účtovné poradenstvo

Tím A&B Consulting s.r.o. sa venuje externému vedeniu účtovníctva, spracovaniau miezd, finančným analýzam a reportingu. Našou zodpovednosťou voči vám,  klientom je zaistiť presnosť a správnosť  vašich finančných výkazov a záznamov a ich následný reporting, ktorý je pomocou pri vašom riadení a rozvoji spoločnosti. 

Rozumieme daňovým predpisom, neustále sa vzdelávame, aby sme porozumeli aj vášmu podnikaniu a potrebám. Potom vieme aplikovať osvedčené postupy, vhodne práve pre vašu spoločnosť.

Máme zmysel pre detail a na detailoch záleží, preto vaše účtovníctvo a mzdovú agendu nechajte na nás.

AlfaPro spol. s.r.o.

Správa počítačových sietí

Spravujeme firemné počítačové siete mnohým spokojným klientom, pre ktorých sme stabilným partnerom.

Poskytujeme vyriešenie problému v garantovanom čase, a tým minimalizujeme straty klientom.

Staráme sa hlavne o prevenciu, a preto u nás platíte za funkčnosť Vašej počítačovej siete a počítačov, nie za servisné výjazdy, lebo v tom vidíme cestu k Vášmu úspechu. Dávame Vám garanciu za našu rýchlosť, a keď ju nedosiahneme, podľa zmluvy nás pokutujete.

BECAMP MEDIA s. r. o.

Tvorba biznis podcastov a videí

Vytvoríme firemný podcast pre odvetvie, v ktorom pôsobíte a vybudujeme z neho váš nový obchodný a marketingový kanál. Využite vaše know – how a staňte sa pre zákazníkov prvou voľbou.

Bosen Real Estate Group

Váš partner vo svete nehnuteľností

Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou, ktorá pôsobí na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 35 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky s pobočkami v mestách Bratislava, Galanta, Lučenec, Malacky, Nitra, Šamorín a Trenčín. V ponuke máme viac ako 300 nehnuteľností a prekročili sme hranicu 1050 úspešne zrealizovaných realitných obchodov v objeme viac ako 250 miliónov eur.

Úspech v realitnom biznise dosahujeme vďaka kombinácii viacerých faktorov, ako využitie moderných technológií, pôsobivého marketingu a v neposlednom rade psychológie predaja. Neustále sa vzdelávame a snažíme sa posúvať naše služby na vyšší level. Aj práve vďaka nášmu prístupu a službám sme získali ocenenia najlepšia REALITNÁ KANCELÁRIA ROKA 2018, 2019 a 2020 (od Realitnej Únie SR), či nadviazali spoluprácu s jedným z najväčších a najúspešnejších realitných developerov pôsobiacich na slovenskom trhu (YIT).

Erik Pásztor

Špecialista na cestovanie

Som ŠPECIALISTA NA CESTOVANIE!
Viem ľuďom ukázať možnosť, že ako môžu cestovať, chodiť na dovolenky, na lyžiarske zájazdy alebo iba na jednodňové wellnes pobyty za veľkoobchodné ceny a tým si ušetriť 10-50%.
Vieme si vybrať z najväčšej databázy hotelov na svete (viac ako 5 miliónov), a k tomu aj letenky a transfer. Vedia si tu vybrať aj menej náročný a veľmi náročný klienti.

Veľmi rád pomôžem tomu, koho zaujíma myšlienka – cestovanie zadarmo.
A v neposlednom rade, pre toho človeka, ktorý si chce zobrať svoj život do vlastných rúk a nebojí sa od výziev, viem ukázať možnosť, že ako môže mať podiel z priemysla turizmus, v čom sa točí o 20-krát viac peňazí ročne, ako v automobilovom priemysle (tj. 10 000 mlrd €).

Ján Janek

Prevencia zdravia

Zaoberám sa predovšetkým prevenciou zdravia , zároveň rovnako sa venujem ľudom ktorý už majú zdravotne problémy.

Jedná sa o jedinečný produkt ktorý je používaný viac ako 15 rokou v Asii, overený a majú ľudia s ním úžasne skúsenosti a progres v náprave zdravia.

Tento produkt je jedním z nejsilnějších aktivatoů našich kmeňových buniek  a tym sa naše tělo dostává do harmonie a řeší i važné zdravotní problémy v rovině zdraví i úrazů.

Lighthouse Coffee

Eshop s čerstvo praženou kávou

Skvelá výberová káva Lighthouse Coffee pražená na Slovensku. Personalizované kávy s logom firmy podľa želania. Darčekové balíčky kávy pre každú príležitosť. Značkové kávovary na paušál a kávové predplatné s pravidelným servisom pre firmy. Kávový catering pre firmy na eventy, kongresy, firemné akcie, školenia alebo prezentácie.

Carbon Free s.r.o.

Investícia do výsadby stromov

Na budúcnosti našej planéty nám záleží, preto sme založili projekt MyTrees. Zalesňujeme planétu a sadíme stromy po celom svete.

Prevažne však v južnej Amerike. Je to environmentálny projekt, kde sadíme rýchlorastúce stromy na našich pozemkoch na komerčné využitie.

Ďalej pestujeme kešu a zakladáme farmy pre dlhodobo udržateľný život na našej planéte. 

Mimib

Internetová galantéria

Sme internetová galantéria. V našej ponuke nájdete široké portfólio pletacích a háčkovacích priadzí, látky, koráliky a potreby na sezónnu tvorbu vencov, dekorácií na svadbu a pod. Pôsobíme v troch krajinách a čoskoro otvoríme aj štvrtú.

NOHY s.r.o.

upratovacie služby

Špecializujeme sa na upratovanie kancelárskych priestorov a našim klientom prinášame vysokú kvalitu služieb, otvorenosť pri cenotvorbe, individuálny prístup a profesionalitu našich zamestnancov.

Naše služby poskytujeme výhradne obchodným spoločnostiam, predovšetkým v lokalite Bratislava a okolie.

Pre našich klientov v rámci soft facility služieb vieme okrem upratovacích služieb zabezpečiť: dodávky hygienického materiálu, tepovacie práce, umývanie presklení, údržbárske práce, starostlivosť a rastliny, výmenné rohože, kávovary a kávu, r atď.

11. Zuzana P
Prehrať video

Persona Grata HR s.r.o

Personálna agentúra

Spoločnosť Persona Grata s.r.o. poskytuje služby v oblasti ľudských zdrojov.

Práca s ľudmi je veľmi osobná záležitosť, tak ako pre firmy, tak aj pre kandidátov a aj pre nás. Ako prostredníci v tomto reťazci cítime veľkú zodpovednosť za výber vhodného človeka pre nášho klienta. 

Veríme, že iba otvorenou komunikáciou od začiatku výberového procesu, si môže firma vybudovať so zamestnancom dôveru, na ktorej môžu začať stavať.

Vďaka kvalitným ľudom na správnom mieste, dokáže pracovný kolektív budovať silné hodnoty pre rozvoj spoločnosť.

Ringana

Network marketing s rakúskou spoločnosťou Ringana

Už 5 rokov spolupravujem s rakúskou spoločnosťou Ringana, odporúčam jej produkty, ktoré vyrába konceptom čerstvosti. Spoločnosť  je výnimočná v tom, čo vyrába, ako to vyrába a ako sa správa, o čom hovorí jej jedinečná filozofia. Produkty sú čerstvá úžitková kozmetika a doplnky výživy, absolútne bez zdraviu škodlivých, syntetických zložiek. Všetky produkty, ktoré prídu k spotrebiteľovi domov sú z “ výroby staré” maximálne 2 týždne.Účinné látky v produktoch dávajú naše telo komplexne do rovnováhy. Ako partnerka tejto spoločnosti ukazujem ľuďom nové možnosti a alternatívu, ako sa starať o svoje zdravie,zvonku aj zvnútra, ako žiť v zdravšom a krajšom svete. 

Superlative s. r. o.

Finančné služby

V oblasti financií pôsobím od roku 2006. Okrem starostlivosti v oblasti financií o fyzické ale aj právnické osoby, sa aktuálne venujem aj rozvíjaniu nových obchodných spoluprác v oblasti financií. Milujem prácu s ľuďmi a výzvy, a preto sa mojej práci venujem aj popri materskej “dovolenke”. Aktuálne mojou najväčšou prekážkou je 24 hodinový deň 😄, Počas svojej práce rada spájam ľudí v prospech ich cieľov. Riadim sa heslom : “rob biznis korektne a s ľudským prístupom, trh ti to vráti”. Na finančnom trhu spolupracujem so spoločnosťou SWEL financial Group, ktorá pre mňa a mojich kolegov zastrešuje kompletný servis pre takmer bez nákladové podnikanie oblasti finančného sprostredkovania.

Mgr. Martin Valko

Fyzioterapia, manuálne techniky, tréningy

Koncept FITABLU prináša jedinečné spojenie fyzioterapie, manuálnych techník a tréningov.

Zameriavame sa na diagnostiku, terapiu a prevenciu pohybového aparátu nielen pre Vás a Vašich zamestnancov vo firmách, ale aj klientov v hoteloch, a tiež individuálne v domácom prostredí a pre športové kluby.

Kombináciou fyzioterapie, tréningov, manuálnymi technikami, masážami a bankovaním docielime zlepšenie kvality života, pohyblivosť, kondíciu a súčasne sa zbavíte bolesti Vášho tela. Manuálnymi technikami a masážami navodíme pocit pohody, oddychu, odstránenie svalového napätia, zlepšenie regenerácie; čo prinesie pozitívne účinky na Vaše zdravie, zdravie Vašich kolegov, zamestnancov a klientov.

12. Monja
Prehrať video

Vonet Group

Biznis mentoring

Mentoring a vzdelávanie v oblasti podnikania. Tvorba a nastavenie vhodných biznisových stratégií, optimalizácia procesov, vzdelávanie manažérov a  zamestnancov, zameraných na dosahovanie stanovených cieľov.

Tri klobásy

Výroba mäsa

Uvedomujeme si používanie chémie a technicky spracovávaného odpadu v mäsových výrobkoch, a to všetko spojené s neochotnou obsluhou v predajniach.

Našim cieľom je, aby sa ľudia vrátili v čase znova k poctivým potravinám a pri nákupe si aj s úsmevom pokecali.Navštívte nás, a ako bonus Vám chuť našich výrobkov veľmi radí priblížime ochutnávkou.

TRI KLOBÁSY – Dovoľte chuťovým pohárikom žiť naplno.

ZINZINO

Doplnky výživy

Zastupujem švédsku spoločnosť ZINZINO, ktorá ponúka inovatívny a unikátny spôsob overenia ako strava ovplyvňuje Vaše dlhodobé ZDRAVIE, formou anonymného Balance testu na doma.

Na základe výsledkov testu poskytujem servis, vysvetľujem výsledky testu a nastavenie užívania produktov Balančného konceptu, ktorý Vám dodá chýbajúce zložky v strave, tak aby ste mohli mať dlhší, zdravší a produktívnejší život.

Čisto prírodné produkty Zinzino sú certifikované. Vrcholoví športovci ich užívajú pre vyšší výkon, rýchlejšiu regeneráciu aj rekonvalescenciu v prípade zdravotných ťažkostí.