Skupina

BNI Danubia 81301

Výsledky skupiny

Výsledky skupiny BNI Danubia od 1.1.2023 do 31.8.2023

0
daných odporúčaní
0
hostí
0
osobných stretnutí
0
zrealizovaných obchodov
0
hodnota členstva

Arminius IT s.r.o.

Elektronická správa dokumentov

Spoločnosť Arminius je zameraná na tvorbu a poskytovanie riešení v oblasti podnikových informačných technológií. Naša spoločnosť pri realizácii riešení kladie dôraz najmä na ich technologickú vyspelosť a kvalitu, čo prispieva k vytváraniu dlhodobých vzťahov. K našej firemnej kultúre taktiež patrí individuálny prístup k zákazníkovi ako aj k samotným riešeniam, aby sme sa v maximálnej miere priblížili k potrebám zákazníka. Spoločnosť Arminius IT s.r.o. disponuje pracovníkmi s bohatými skúsenosťami v oblastiach IT, na trhu pôsobí už 12 rokov.

Ing. Jana Vikrutová

Realitná maklérka

Pracujem ako realitná maklérka v spoločnosti BRICK reality. Mojím hlavným cieľom je pomôcť klientom predať ich nehnuteľnosti za najvyššiu možnú cenu v aktuálnom čase a za aktuálnych podmienok na realitnom trhu. Pripravujem nehnuteľnosti na predaj s dôrazom na ich prednosti, robím profesionálnu prezentáciu, cenovú analýzu k správnemu nastaveniu predajnej ceny, pri predaji oslovujem celé spektrum záujemcov (nielen tých na realitných portáloch) a v prípade viacerých záujemcov o kúpu robím licitácie. Umením je nehnuteľnosť skutočne predať, nielen predávať.

Golden Gate

Obchodník so zlatom

Pracujem ako investičný špecialista a svojim klientom ponúkam dlhodobú víziu ako si vybudovať vlastne bohatstvo v súlade s ekonomickými cyklami. Preto som presvedčená o tom, že do portfólia, ktoré zaručuje dlhodobý rast majetku patria aj drahé kovy ako sú zlato a striebro.
Výhody drahých kovov:

 • Uchovávateľ hodnoty – peniaze strácajú hodnotu, zlato a striebro si ju uchováva už viac ako 6000 rokov.
 • Dlhodobá stabilita – investícia, ktorá funguje, ked všetky ostatné zlyhajú. Je poistkou proti krachu systému.
 • Vzácnosť – celosvetové zásoby drahých kovov sú obmedzené.
 • Anonymita investície.
 • Daňové výhody pre fyzické osoby – kapitálový zisk nepodlieha dani z príjmov, investičné zlato nepodlieha DPH.

EMBROO

Firemné a pracovné oblečenie

Všetko pre firemné/ pracovné oblečenie pod jednou strechou. Dodáme textil, vyšijeme alebo potlačíme logo firmy, brandu oblečieme vašich zamestnancov podľa predstáv.
Služby pre firmy ako vyšité.

Všetko pre Vaše firemné oblečenie pod jednou strechou:

 • dodáme vám textil
 • vyšijeme alebo potlačíme vaše LOGO
 • výroba už od 10 kusov oblečenia
 • dodanie už od 5 dní

EMILIO.sk

Eventová agentúra

kľúčový biznis agentúry predstavuje kompletné zabezpečenie firemných eventov ako sú školenia, kongresy, firemne stretnutia, teambuildingy, family day, workshopy, vzdelávanie, promo produktov, výstavy a promo akcie, darčekové predmety, oslavy a výročia.

Zdokonalili sme produkciu a manažment podujatí a tým získali vlastné know-how. Vieme, čo je dôležité pre úspešný event a vieme ako to dosiahnuť. Organizujeme nezabudnuteľné firemné akcie a eventové podujatia, postaráme sa o kompletné technické zabezpečenie, pripravíme profesionálny catering, mobiliár, inventár, ochutnávky a kreatívny vizuál podujatí. Navrhneme inšpiratívny program pre vašich hostí s Wow-efektom.

Žijeme zábavou a sledujeme nové trendy v show biznise. Radi prekvapujeme našich klientov pri opakovaných realizáciách eventov, ktoré sú pre nás príjemnou výzvou. Sme kreatívni profesionáli s dokonalým human-touch. A preto sú naše zážitkové programy jedinečné a ľudia si odnášajú z našich akcií fascinujúce zážitky plné emócií.

Team Emilio Eventy môžete využiť ako svoje firemné externé eventové oddelenie. Šetríte tak svoj čas, priestor a peniaze. Získate ihneď profi personál, komplet službu, realizáciu a koordináciu vašich eventov.

Napíšte nám aké eventy plánujete počas roka 2023 a radi pripravíme ponuku. Neváhajte nás kontaktovať.

My Brand Agency

Digitálna marketingová agentúra

Zakladateľ digitálnej marketingovej agentúry My Brand Agency, ktorá vznikla v roku 2018 a sústredí sa na komplexné služby zo sféry online marketingu a reklamy. My Brand Agency svojim klientom pomáha rásť a budovať si meno v online priestore kombináciou performance marketingu a kreatívnych riešení. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sa môže radiť medzi najúspešnejšie digitálne agentúry východného Slovenska. 
Partnerstvá:

 • Google Partner
 • Mailchimp Partner
 • Meta Business Member
 • člen The American Chamber of Commerce in the Slovak Republic

Lighthouse Coffee

Eshop s čerstvo praženou kávou

Skvelá výberová káva Lighthouse Coffee pražená na Slovensku. Personalizované kávy s logom firmy podľa želania. Darčekové balíčky kávy pre každú príležitosť. Značkové kávovary na paušál a kávové predplatné s pravidelným servisom pre firmy. Kávový catering pre firmy na eventy, kongresy, firemné akcie, školenia alebo prezentácie.

MyTrees

Eshop s čerstvo praženou kávou

Na budúcnosti našej planéty nám záleží, preto sme založili projekt MyTrees. Zalesňujeme planétu a sadíme stromy po celom svete.

Prevažne však v južnej Amerike. Je to environmentálny projekt, kde sadíme rýchlorastúce stromy na našich pozemkoch na komerčné využitie.

Ďalej pestujeme kešu a zakladáme farmy pre dlhodobo udržateľný život na našej planéte. 

Ringana

Network marketing s rakúskou spoločnosťou Ringana

Už 5 rokov spolupravujem s rakúskou spoločnosťou Ringana, odporúčam jej produkty, ktoré vyrába konceptom čerstvosti. Spoločnosť  je výnimočná v tom, čo vyrába, ako to vyrába a ako sa správa, o čom hovorí jej jedinečná filozofia. Produkty sú čerstvá úžitková kozmetika a doplnky výživy, absolútne bez zdraviu škodlivých, syntetických zložiek. Všetky produkty, ktoré prídu k spotrebiteľovi domov sú z “ výroby staré” maximálne 2 týždne.Účinné látky v produktoch dávajú naše telo komplexne do rovnováhy. Ako partnerka tejto spoločnosti ukazujem ľuďom nové možnosti a alternatívu, ako sa starať o svoje zdravie,zvonku aj zvnútra, ako žiť v zdravšom a krajšom svete. 

J&M Headhunter

Priame vyhľadávanie kandidátov

Poskytujeme služby v oblasti ľudských zdrojov. Sústredime sa najmä na priame vyhľadávanie kandidátov.

 

Máme bohaté skúsenosti z vyhľadávania technických, obchodných a IT pozícií v priemysle. Najmä v automobilovom, strojárskom a elektrotechnickom priemysle v rámci Slovenskej a Českej republiky, ako i v oblasti dopravy a logistiky, R&D.
Za dlhé roky sa môže pochváliť širokou databázou zaujímavých kontaktov. Veľkou výhodou je dôkladná znalosť slovenského trhu práce.

Roman Novák

Obchodný partner Nu Skin

Som obchodný partner Nu Skin, ktorá sa zaoberá starnutím zvonka ale aj zvnútra. Spoločnosť disponuje s niekoľkými patentovanými technológiami ako napríklad AgeLOC alebo BioPhotonický skener. Obe tieto technológie hľadajú príčinu starnutia priamo v zdroji a následne dokážeme ponúknuť riešenie. A tak isto je mojou náplňou prace hľadanie nových obchodných partnerov ktorí by rozmiestňovali tieto patentované technológie na slovenský či zahraničný trh. Nu Skin som si vybral veľmi vedome a po analýze faktov. Predovšetkým preto, že ide o spoločnosť so skúsenosťami (37 rokov na trhu), ktorá poskytuje globálne príležitosti na budovanie podnikania v 49 krajinách a poskytuje príležitosti na zarábanie peňazí, ktoré nie sú dostupné nikde inde.

Bc. Eva Gromová Ostrožovičová

Finančný poradca

Moje meno je Eva Gromová Ostrožovičová a pomáham firmám zbavovať sa finančných starostí. Šetrím im čas a peniaze a tým sa môžu naplno venovať svojmu biznisu.

A s čím vám dokážem pomôcť?

 • Podnikateľské účty – pomôžem vám vybrať pre vaše podnikanie ten najvhodnejší účet bez zbytočných poplatkov
 • Financovanie vášho podnikania – poradím vám s kompletným financovaním vášho podnikania
 • Poistenie – poradím vám, ktoré poistenie je pre vašu firmu najvhodnejšie a na aké poistenie by ste nemali zabudnúť
 • Audit zmlúv – spravím vám revíziu vašich aktuálnych zmlúv, či sú nastavené vo váš prospech

Erik Pásztor

Špecialista na cestovanie

Som ŠPECIALISTA NA CESTOVANIE!
Viem ľuďom ukázať možnosť, že ako môžu cestovať, chodiť na dovolenky, na lyžiarske zájazdy alebo iba na jednodňové wellnes pobyty za veľkoobchodné ceny a tým si ušetriť 10-50%.
Vieme si vybrať z najväčšej databázy hotelov na svete (viac ako 5 miliónov), a k tomu aj letenky a transfer. Vedia si tu vybrať aj menej náročný a veľmi náročný klienti.

Veľmi rád pomôžem tomu, koho zaujíma myšlienka – cestovanie zadarmo.
A v neposlednom rade, pre toho človeka, ktorý si chce zobrať svoj život do vlastných rúk a nebojí sa od výziev, viem ukázať možnosť, že ako môže mať podiel z priemysla turizmus, v čom sa točí o 20-krát viac peňazí ročne, ako v automobilovom priemysle (tj. 10 000 mlrd €).

Pálenica u Tatka s.r.o.

Liehovar

Sme rodinný liehovar, ktorý vytvára exkluzívne 100% ovocné destiláty od roku 2019. Náš liehovar
sa nachádza v meste Holíč na Záhorí, kde vďaka svojej polohe je v blízkosti ovocných sadov na
Záhorí a južnej morave. Zákazníkom chceme priblížiť poctivé, tradičné remeslo páleničiarstva skrz
naše destiláty aby ľudia objavili kúzlo premeny Česko-slovenského ovocia na exkluzívny destilát.

SWELL Financial Group, a.s.

Finančné služby

Swell je o ľudskom prístupe a porozumení. Predstavujeme istotu finančného plánovania, pretože našu prácu berieme osobne. Nie je to len o peniazoch, je to o ľuďoch a pre ľudí. Financie sú prostriedkom na prežitie plnohodnotného života a naplnenia svojich túžob. A my vám s týmto cieľom chceme a vieme kvalifikovane pomôcť.

Vinárstvo VINPERA

Vinárstvo

Vinárstvo VINPERA Radošovce sa zaoberá pestovaním hrozna a výrobou vín. Vinárstvo sídli v Skalickom vinohradníckom rajóne. Našou základnou filozofiou je mať pod kontrolou celý proces zrodu skvelého vína od prípravy pôdy vo vinohrade až po odoslanie fľaše zákazníkovi a tým garantovať tú najlepšiu kvalitu a rozpoznateľný typický lokálny charakter našich vín.